loading...
  MEDYCYNA ESTETYCZNA

ZABIEG RESTYLANE SKIN BOOSTERS

Jest to nowatorska metoda polegająca na śródskórnym podaniu stabilizowanego kwasu hialuronowego w sposób zbliżony do tradycyjnej mezoterapii. To co wyróżnia ten zabieg, to unikalna forma kwasu hialuronowego, który w odróżnieniu od zwykłej mezoterapii posiada wiekszy stopień usieciowania. Dzięki temu kwas hialuronowy zawarty w preparatach Restylane Vital charakteryzuje się wysoką trwałością, powolnym wchłanianiem i wpływa pozytywnie na skórę przez wiele miesięcy. Jego działanie polega na silnym nawodnieniu skóry oraz na stymulacji komórek skóry do produkcji własnego kolagenu. Jest to nowe, bardziej fizjologiczne podejście do odmładzania i profilaktyki starzenia się skóry. W efekcie skóra odzyskuje właściwy stopień nawilżenia, staje się bardziej jędrna i sprężysta.

 

 

 

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

drobne zmarszczki
 wiotka i przesuszona skóra
 podtrzymanie efektu innych zabiegów medycyny estetycznej
 likwidacja fotouszkodzeń
 spłycenie blizn po trądziku

 

SCHEMAT ZABIEGU:

Przed zabiegiem, dla komfortu pacjenta, stosuje się krem znieczulający, który aplikuje się na około pół godziny przed zabiegiem. Kwas hialuronowy wstrzykiwany jest pod skórę za pomocą bardzo cienkiej igiełki lub kaniuli. Zabieg trwa około 20 minut. U niektórych pacjentów mogą pojawić się drobne siniaki, obrzęk, lekki ból. Objawy te mozna zatuszowac makijażem korekcyjnym i znikają samoistnie w przeciągu kilku dni.

 

ZALECENIA POZABIEGOWE:

 należy pić odpowiednią ilość wody mineralnej, minimum 1,5litra
 należy unikać promieniowania słonecznego (także solarium)

 

CZAS UTRZYMYWANIA SIĘ EFEKTU:

Najlepsze rezultaty uzyskuje się po serii 3-4 zabiegów wykonywanych co 3-4 tygodnie. Zabiegi można powtarzać co 4-6 misięcy.