loading...
  MEDYCYNA ESTETYCZNA

ZABIEG Z WYKORZYSTANIEM OSOCZA BOGATOPŁYTKOWEGO PRP

Osocze bogatopłytkowe PRP (Platelet-Rich Plasma) to autologiczny preparat zagęszczonych płytek krwi z niewielką ilością osocza. Osocze pozyskiwane jest w procesie wirowania krwi pobranej bezpośredni przed zabiegiem od pacjenta. Jest ono bogate w czynniki wzrostu, które uwalniane są z aktywowanych płytek krwi. Podane śródskórnie silnie pobudza do naturalnej regeneracji i skutkuje bardzo widocznym odmłodzeniem skóry. Terapia z użyciem osocza bogatopłytkowego (PRP), znana jest również pod nazwą „wampirzy lifting”. Dzięki skuteczności i spektakularnym efektom, zabieg ten staje się coraz bardziej popularny, dlatego nie bez przyczyny stosują go największe gwiazdy, również w Polsce.

 

 

 

WSKAZANIA DO ZABIEGU

 odmłodzenie i rewitalizacja skóry
 poprawa stanu zdrowia skóry (ukrwienie, jędrność, naturalny koloryt)
 uzyskanie lepszej odporności skóry na odwodnienie, przebarwienie, tworzenie się zmarszczek
 leczenie blizn, rozstępów i uszkodzeń skóry (zmiany potrądzikowe, po zabiegach chirurgicznych oraz przyspieszanie gojenia po zabiegach medycyny estetycznej)
 leczenie łysienia (również androgenowego u mężczyzn)

 

SCHEMAT ZABIEGU

Do specjalnej ampułki separującej, pobierana jest niewielka ilość krwi Pacjenta, którą poddaje się wirowaniu w celu oddzielenia czerwonych krwinek od osocza z zagęszczonymi płytkami krwi. Następnie do strzykawki pobierany jest koncentrat bogatopłytkowy i podawany przy użyciu technik mezoterapii, bądź liniowo wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry.

Zabieg jest w pełni  bezpieczny i w 100% biokompatybilny. Dzięki użyciu własnej krwi Pacjenta jest całkowicie naturalny dla systemu immunologicznego, przez co zmniejsza do minimum ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowych.

Do zabiegu stosuje się certyfikowane, sterylne, jednorazowe zestawy zabiegowe REGENERIS. Marka jest obecna od wielu lat na światowych rynkach, w tym na rynku w USA i spełnia najostrzejsze kryteria jakościowe, udokumentowane certyfikatami: europejskim CE, globalnym ISO oraz bardzo restrykcyjnej amerykańskiej agencji FDA.

 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU:

 ciąża oraz okres laktacji
 choroby autoimmunologiczne
 choroby nowotworowe
 choroby układu krwiotwórczego
 przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych
 aktywna opryszczka lub inne zakażenia skóry

 

upominek 

W naszym gabinecie przygotowaliśmy wyjątkowe zaproszenia upominkowe, będące doskonałym pomysłem na prezent świąteczny i okazjonalny.

Chcąc podarować niebanalny prezent bliskiej osobie, możecie Państwo wybrać dowolny zabieg z naszej oferty bądź zaproszenie wartościowe, w ramach którego obdarowywana osoba sama wybierze zabiegi według własnych potrzeb.

Regulamin:

  Karta podarunkowa jest ważna 2 miesiące od daty zakupu
  W przypadku nieodwołania dzień wcześniej umówionej wizyty karta traci ważność
  Karta może być przeniesiona na inną osobę » Wybrana usługa zostanie wykonana tylko po uprzednim okazaniu karty
  Rabat na karcie naliczany jest od cen regularnych
  Nie odpowiadamy za zgubienie karty
  Nie zwracamy reszty w formie gotówki, gdy wartość wykonanej usługi jest niższa niż wartość karty
  Nie przedłużamy terminu ważności karty