loading...
  MEDYCYNA ESTETYCZNA

JALU-TOXIN to zupełnie nowa, przełomowa technika łącząca w sobie synergię działania dwóch sprawdzonych dotąd procedur medycznych tj. JALUPRO (aminokwasowa terapia zastępcza) z toksyną botulinową. Terapia powstała w wyniku wieloletnich doświadczeń klinicznych prowadzonych przez wybitnego dermatologa i chirurga - profesora Luca Piovano i dostępna jest już w Polsce jedynie w certyfikowanych gabinetach medycznych.

 

Unikatowość Jalu-Toxin

Kluczowym i niepodważalnym atutem Jalu-Toxin jest jego kompleksowość i wielokierunkowe działanie, które zawdzięczamy niespotykanemu dotąd połączeniu i synergicznemu działaniu JALUPRO i toksyny botulinowej. Jalu-Toxin będzie zatem działał na trzech poziomach tj.: naskórka, skóry właściwej, jak również na powierzchni mięśni.

 

Działanie Jalu-Toxin

Mieszanina Jalu-Toxin pozwala w sposób wysoce skuteczny zmniejszyć drobne zmarszczki, dzięki jej potrójnemu działaniu - na część mięśniową (toksyna botulinowa), skórę właściwą (kwas hialuronowy) i fibroblasty (aminokwasy).

- nawilża, zagęszcza i ujędrnia skórę
- wygładza drobne zmarszczki „mimiczne”
- niweluje zasinienia wokół oczu

 

Efekty zabiegu z wykorzystaniem Jalu-Toxin
Dzięki działaniu toksyny botulinowej uwolnione zostaje napięcie zmarszczek zlokalizowanych w najdelikatniejszych okolicach twarzy - czole, w okolicy mięśni okrężnych oczu - „kurze łapki”, ust - „zmarszczki palacza”, czy też szyi - „pierścienie Wenus” oraz mięśni szerokich szyi.
Po zabiegu głębokie mięśnie pracują nadal zachowując naturalną mimikę, a jedynie powierzchowne włókna mięśniowe ulegają relaksacji. Efekty napięcia, nawilżenia i wygładzenia skóry widzimy niemal tuż po zabiegu, kolejne pojawiają się już po kilku dniach, gdy toksyna botulinowa zrelaksuje mięśnie i wygładzi zmarszczki mimiczne, a finalne efekty pojawiają się w czasie od 1 do 4 miesięcy od zakończenia terapii - wtedy to następuje zagęszczenie skóry na skutek syntezy nowego kolagenu.

 

PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg Jalu-Toxin jest małoinwazyjny, nie wymaga specjalnego przygotowania.
30 minut przed zabiegiem skóra pacjenta zostaje znieczulona maścią. Jalu-Toxin aplikuje się podskórnie, na granicy styku tkanki podskórnej z powierzchownymi włóknami mięśni. Procedura zabiegowa trwa ok. 30 min. Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i lekko obrzęknięta ale już następnego dnia pacjent może powrócić do codziennych aktywności.

Dla uzyskania najlepszych efektów i bezpieczeństwa, zabieg powinien być wykonany tylko i wyłącznie przez przeszkolonego lekarza w certyfikowanym gabinecie.

 

upominek 

W naszym gabinecie przygotowaliśmy wyjątkowe zaproszenia upominkowe, będące doskonałym pomysłem na prezent świąteczny i okazjonalny.

Chcąc podarować niebanalny prezent bliskiej osobie, możecie Państwo wybrać dowolny zabieg z naszej oferty bądź zaproszenie wartościowe, w ramach którego obdarowywana osoba sama wybierze zabiegi według własnych potrzeb.

Regulamin:

  Karta podarunkowa jest ważna 2 miesiące od daty zakupu
  W przypadku nieodwołania dzień wcześniej umówionej wizyty karta traci ważność
  Karta może być przeniesiona na inną osobę » Wybrana usługa zostanie wykonana tylko po uprzednim okazaniu karty
  Rabat na karcie naliczany jest od cen regularnych
  Nie odpowiadamy za zgubienie karty
  Nie zwracamy reszty w formie gotówki, gdy wartość wykonanej usługi jest niższa niż wartość karty
  Nie przedłużamy terminu ważności karty