loading...
  MEDYCYNA ESTETYCZNA

PROSTROLANE INNER B – PEPTYDOWA LIPOLIZA

Prostrolane Inner-B to preparat peptydowy, zarejestrowany jako wyrób medyczny, przeznaczony do redukcji miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej.

Peptydy biomimetyczne to syntetyczne związki chemiczne działające na zasadzie wiernego naśladowania naturalnych, obecnych w organizmie substancji sterujących procesami metabolicznymi oddziałującymi bezpośrednio na komórki docelowe.

Innowacyjny jest mechanizm działania, bowiem zawarte w produkcie peptydy pobudzają naturalną lipolizę redukując ilość lipidów w adipocytach oraz wydatnie opóźniając lipogenezę. Adipocyty ulegają obkurczeniu.

W odróżnieniu od wszystkich preparatów dotychczas stosowanych w leczeniu miejscowych otłuszczeń Prostrolane Inner-B nie uszkadza komórek tłuszczowych, w związku z tym nie wywołuje stanu zapalnego jako efektu ubocznego zabiegu. Rekonwalescencja jest więc bezbolesna, a zabieg całkowicie bezpieczny.
Działa również detoksykująco i wygładzająco, napina skórę, wzmacnia jej kondycję i elastyczność.

Aktywne składniki preparatu:

kwas hialuronowy (0,7%) nieusieciowany,
kompleks 4 peptydów:
Nanopeptyd-32 – wspomaga metaboliczne cykle glikolizy i glukoneogenezy,
Pentapeptyd-43 – zmniejsza lipogenezę i pobudza lipolizę,
Tripeptyd-41 – pobudza lipolizę i wspomaga odnowę komórkowa tkanek,
Octapeptyd-11 – aktywuje regenerację komórek, poprawia wygląd i koloryt skóry.

 

PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Przed zabiegiem skóra jest znieczulana kremem zawierającym lignocainę. Preparat podaje się podskórnie w tkankę tłuszczową. Preparat zawiera opatentowaną technologię przedłużonego uwalniania substancji aktywnych, przez co działa jeszcze 2 tygodnie po zabiegu, powodując długotrwałą penetrację aktywnych peptydów.

Zabieg Prostrolane Inner B wykonuje się co 2 – 3 tygodnie. Aby uzyskać pełny efekt konieczne jest wykonanie kilku zabiegów. W okolicy twarzy zwykle 2, a ciała 3-4.
Między sesjami należy masować obszar poddany zabiegowi. Po zabiegach na ciało wskazane są również ćwiczenia przez 10-15 minut.

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, po zabiegu można wrócić do codziennych czynności. Jedyne możliwe działanie niepożądane to niewielki siniak lub krwiaczek w miejscu podania preparatu., który zazwyczaj znika po kilku dniach.

 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU:

- ciąża i karmienie piersią
- choroby infekcyjne skóry w miejscu podania
- choroby autoimmunologiczne
- niewyrównana cukrzyca
- zaburzenia krzepnięcia
- choroba nowotworowa


upominek 

W naszym gabinecie przygotowaliśmy wyjątkowe zaproszenia upominkowe, będące doskonałym pomysłem na prezent świąteczny i okazjonalny.

Chcąc podarować niebanalny prezent bliskiej osobie, możecie Państwo wybrać dowolny zabieg z naszej oferty bądź zaproszenie wartościowe, w ramach którego obdarowywana osoba sama wybierze zabiegi według własnych potrzeb.

Regulamin:

  Karta podarunkowa jest ważna 2 miesiące od daty zakupu
  W przypadku nieodwołania dzień wcześniej umówionej wizyty karta traci ważność
  Karta może być przeniesiona na inną osobę » Wybrana usługa zostanie wykonana tylko po uprzednim okazaniu karty
  Rabat na karcie naliczany jest od cen regularnych
  Nie odpowiadamy za zgubienie karty
  Nie zwracamy reszty w formie gotówki, gdy wartość wykonanej usługi jest niższa niż wartość karty
  Nie przedłużamy terminu ważności karty