loading...
  MEDYCYNA ESTETYCZNA

SUNEKOS – REGENERACJA MACIERZY POZAKOMÓRKOWEJ

Sunekos® to unikalne, opatentowane połączenie kwasu hialuronowego oraz aminokwasów (PCT/IB2015), które stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej, nazywanej również ECM. W procesie starzenia się skóry obserwujemy zmniejszenie liczby i aktywności fibroblastów, które są niezbędne do produkcji elementów strukturalnych macierzy pozakomórkowej. Sunekos stymuluje fibroblasty do tworzenia nowych włókien białkowych skóry, takich jak kolagen i przede wszystkim elastyna. Proces ten nazywamy biogenezą skóry, która możliwa jest jedynie dzięki ściśle wyselekcjonowanym pod względem jakościowym i ilościowym aminokwasom, w połączeniu z kwasem hialuronowym. Potrzebne do syntezy kolagenu aminokwasy to przede wszystkim glicyna, prolina, hydroksyprolina oraz hydroksylizyna. Walina i lizyna umożliwiają natomiast wytwarzanie elastyny. Siła Sunekos tkwi zatem w jego unikalnym składzie, który różni się od tych, które znamy już z innych produktów do mezoterapii.

PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym (krem z lignocainą) a technika zabiegu przypomina mezoterapię igłową. Bezpośrednio po zabiegu widoczne są podskórne depozyty produktu w postaci licznych drobnych grudek obrzękowych. Grudki te wchłaniają się w ciągu 1 – 2 dni. Na efekty zabiegu w postaci rozświetlenia skóry, wygładzenia zmarszczek i ujędrnienia należy poczekać – pierwsze widoczne są po ok 10 dniach, a ostateczne utrzymują się ponad 6 miesięcy. Terapia Sunekos obejmuje kilka zabiegów. Ich ilość i częstotliwość dobiera indywidualnie lekarz, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Zabieg nie pozostawia żadnych trwałych śladów na skórze.

 

WSKAZANIA

-  redukcja zmarszczek,
-  regeneracja i odbudowa skóry,
-  poprawa elastyczności i  sprężystości skóry,
-  cienie pod oczami.

 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU:

-  ciąża i karmienie piersią,
-  choroby autoimmunologiczne,
-  cukrzyca,
-  tendencje do powstawania bliznowców,
-  aktywne zakażenia okolicy zabiegu,
-  choroba nowotworowa.
upominek 

W naszym gabinecie przygotowaliśmy wyjątkowe zaproszenia upominkowe, będące doskonałym pomysłem na prezent świąteczny i okazjonalny.

Chcąc podarować niebanalny prezent bliskiej osobie, możecie Państwo wybrać dowolny zabieg z naszej oferty bądź zaproszenie wartościowe, w ramach którego obdarowywana osoba sama wybierze zabiegi według własnych potrzeb.

Regulamin:

  • Karta podarunkowa jest ważna 2 miesiące od daty zakupu
  • W przypadku nieodwołania dzień wcześniej umówionej wizyty karta traci ważność
  • Karta może być przeniesiona na inną osobę » Wybrana usługa zostanie wykonana tylko po uprzednim okazaniu karty
  • Rabat na karcie naliczany jest od cen regularnych
  • Nie odpowiadamy za zgubienie karty
  • Nie zwracamy reszty w formie gotówki, gdy wartość wykonanej usługi jest niższa niż wartość karty
  • Nie przedłużamy terminu ważności karty