loading...
  MEDYCYNA ESTETYCZNA

PROFHILO – MOLEKUŁA MŁODOŚCI, BIOREMODELING SKÓRY

PROFHILO® to najnowszy zabieg przeciwdziałający wiotczeniu i starzeniu się skóry twarzy.

Wykorzystywany do zabiegu preparat jest opatentowaną przez Instytut Farmaceutyczny IBSA molekułą młodości, która składa się ze stabilizowanych termicznie kompleksów hybrydowych kwasu hialuronowego. Kompleksy hybrydowe składają się z dwóch wielkości cząstek kwasu hialuronowego:
- LMW lekkie łańcuchy kwasu hialuronowego 80-100 kDa
- HMW ciężkie łańcuchy kwasu hialuronowegoo 1100-1400 kD

Lekkie łańcuch poprzez łączenie się ze specyficznymi receptorami na fibroblastach i keratynocytach działają biostymulująco uruchamiając produkcję elastyny i kolagenu typu I, II, IV, VII i kwasu hialuronowego.
Łańcuchy ciężkie budując rusztowanie dla elementów morfotycznych macierzy zewnątrzkomórkowej utrzymują ją w odpowiednim napięciu i nawilżeniu.
Poprzez powolne i długotrwałe uwalnianie się z miejsc wstrzyknięć kompleksy działają jak miliony sprężynek, które liftingują skórę i nadają jej utracony efekt sprężystości.

PROFHILO zawiera najwyższą na rynku koncentrację kwasu hialuronowego. Połączono 32 mg HMW-HA z 32 mg LMW-HA, co daje 64 mg kwasu hialuronowego/2 ml w ampułkostrzykawce
Profhilo® w chwili obecnej jest jedynym na świecie preparatem do bioremodelingu, czyli przebudowy i przywrócenia utraconych w procesie starzenia parametrów skóry.

 

TECHNIKA WSTRZYKIWANIA

Specjalna technika zabiegu Profhilo® wymaga wstrzyknięcia niewielkich ilości preparatu jedynie w pięciu specjalnie wyselekcjonowanych anatomicznych punktach po obu stronach twarzy.

Zabieg nie wymaga znieczulenia. Lekarz precyzyjnie wyznacza punkty na twarzy pacjenta i wolno wstrzykuje preparat, co sprawia, że wstrzyknięcia są prawie bezbolesne. Zmniejsza się również prawdopodobieństwo powstania zasinienia i obrzęku w miejscach wkłuć igły. Jest to zabieg małoinwazyjny, do którego nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Po zabiegu można wrócić do codziennych czynności, a ślady po wkłuciach są prawie niewidoczne.

 

EFEKTY:

Poprawa wyglądu narasta w czasie, dzięki zachodzącym procesom biostymulacji i bioremodelingowi. Już po miesiącu od pierwszej iniekcji PROFHILO® widoczne są pierwsze efekty w postaci wygładzenia skóry. Miesiąc po drugiej iniekcji widoczna jest znacząca poprawa wyglądu skóry – wyrównanie zmarszczek, wzrost jędrności policzków oraz poprawa głębokiego nawilżenia skóry. W celu kompleksowego odmłodzenia skóry najczęściej wystarczają 2 zabiegi, w odstępie 30 dni. W niektórych przypadkach, przy bardzo złym stanie skóry, zalecane jest wykonanie trzech zabiegów. W celu wzmocnienia i utrzymania efektu można wykonać 1-2 zabiegi podtrzymujące rocznie.


upominek 

W naszym gabinecie przygotowaliśmy wyjątkowe zaproszenia upominkowe, będące doskonałym pomysłem na prezent świąteczny i okazjonalny.

Chcąc podarować niebanalny prezent bliskiej osobie, możecie Państwo wybrać dowolny zabieg z naszej oferty bądź zaproszenie wartościowe, w ramach którego obdarowywana osoba sama wybierze zabiegi według własnych potrzeb.

Regulamin:

  Karta podarunkowa jest ważna 2 miesiące od daty zakupu
  W przypadku nieodwołania dzień wcześniej umówionej wizyty karta traci ważność
  Karta może być przeniesiona na inną osobę » Wybrana usługa zostanie wykonana tylko po uprzednim okazaniu karty
  Rabat na karcie naliczany jest od cen regularnych
  Nie odpowiadamy za zgubienie karty
  Nie zwracamy reszty w formie gotówki, gdy wartość wykonanej usługi jest niższa niż wartość karty
  Nie przedłużamy terminu ważności karty