loading...
  MEDYCYNA ESTETYCZNA

LASER MEDIOSTAR NEXT PRO – BEZBOLESNA EPILACJA LASEROWA

MEDIOSTAR NEXT PRO – diodowy laser niemieckiej firmy Asclepion. Jest najbardziej zaawansowanym i jedynym na rynku urządzeniem do zabiegów bezbolesnej epilacji niezależnie od pory roku, karnacji czy koloru włosa. Efektywność lasera potwierdzona została badaniami klinicznymi.
Laser wyposażony jest w głowicę STD - unikalne połączenie dwóch długości fali 810 i 940 nm, które pochłaniają zarówno melaninę (barwnik włosa) jak i hemoglobinę (barwnik krwi). Wysoka energia dociera do mieszków włosowych na głębszych poziomach. Nawet przy użyciu energii o większej gęstości, urządzenie działa delikatnie, co gwarantuje niskie ryzyko poparzeń czy innych termicznych uszkodzeń. Daje to możliwość usuwania włosów u pacjentów o ciemnej skórze i cienkim blond włosie.
Dodatkowo, laser jest wyposażony w opatentowany system chłodzenia typu Peltier, który sprawia, że inwazyjny zabieg jest bardziej komfortowym i praktycznie bezbolesny.

 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU I ZALECENIA PRZED ZABIEGIEM

Spożywanie ziół fotouczulających (dziurawiec, nagietek, mieszanki ziołowe np. Skrzypovita, Figura itp.) – należy zakończyć stosowanie 2 tygodnie przed zabiegiem
Świeża opalenizna (również solarium) – 4 tygodnie przed zabiegiem
Balsamy samoopalające i brązujące - 2 tygodnie przed zabiegiem
 rubinowe naczyniaki
Kremy z pochodnymi witaminy A (retinole), kremy z kwasami i substancjami ziołowymi np: krem z nagietkiem, maści sterydowe – odstawić 3 tygodnie przed zabiegiem
Aktywne zmiany wirusowe i bakteryjne na skórze objętej zabiegiem
Depilacja woskiem lub pęsetą - 4 tygodnie przed zabiegiem
Guzy i nowotwory (przebyty rak skóry, czerniak złośliwy)
Bielactwo, łuszczyca oraz inne choroby autoimmunologiczne
Ciąża, karmienie piersią
Tendencja do powstawania bliznowców i keloidów
Epilepsja
Przyjmowanie leków światłoczułych (np. tetracykliny, niektóre leki przeciwnadciśnieniowe, przeciwcukrzycowe, środki przeciwbólowe, niektóre środki przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne, uspokajające i przeciwdepresyjne
Przyjmowanie izotretynoiny - 6 miesięcy po zakończeniu terapii można wykonać zabieg laserowy

 

PRZEBIEG ZABIEGU

Przed depilacją laserową proszę dokładnie przeczytać przeciwwskazania i zastosować się do zaleceń przed zabiegiem. Dzień wcześniej powinno się dokładnie ogolić tę partię ciała, która ma zostać poddana zabiegowi. Należy też przed samym zabiegiem unikać stosowania balsamów, samoopalaczy czy kremów do depilacji.
W zależności od poziomu wrażliwości skóry mogą wystąpić niewielkie zaczerwienianie czy uczucie pieczenia skóry. Wszelkie objawy podrażnienia powinny ustąpić w ciągu 1-3 dni. Bezpośrednio po zabiegu należy unikać stosowania kosmetyków na podrażnioną skórę, gorących kąpieli, pływania w wodzie chlorowanej, wizyt w saunie oraz jacuzzi. Bezwzględnie zaleca się wzmożoną ochronę skóry przed słońcem. Przez miesiąc po zabiegu powinno się stosować wysoką ochronę przeciwsłoneczną – kremy z filtrem minimum 30 SPF.. Z tego względu na serię zabiegów depilacji laserowej lepiej zdecydować się na jesień bądź zimą,.
Aby efekt depilacji laserowej był satysfakcjonujący konieczne jest powtórzenie zabiegu przynajmniej czterokrotnie. Ilość potrzebnych zabiegów zależna jest przede wszystkim od obszaru, na którym wykonywany jest zabieg. Między jednym a drugim zabiegiem depilacji konieczne jest także zachowanie odpowiedniego odstępu – w zależności od obszaru od 4 do nawet 8 tygodni.

BEZBOLESNA DEPILACJA LASEROWA - CENNIK KLIKNIJ

 

 

upominek 

W naszym gabinecie przygotowaliśmy wyjątkowe zaproszenia upominkowe, będące doskonałym pomysłem na prezent świąteczny i okazjonalny.

Chcąc podarować niebanalny prezent bliskiej osobie, możecie Państwo wybrać dowolny zabieg z naszej oferty bądź zaproszenie wartościowe, w ramach którego obdarowywana osoba sama wybierze zabiegi według własnych potrzeb.

Regulamin:

  Karta podarunkowa jest ważna 2 miesiące od daty zakupu
  W przypadku nieodwołania dzień wcześniej umówionej wizyty karta traci ważność
  Karta może być przeniesiona na inną osobę » Wybrana usługa zostanie wykonana tylko po uprzednim okazaniu karty
  Rabat na karcie naliczany jest od cen regularnych
  Nie odpowiadamy za zgubienie karty
  Nie zwracamy reszty w formie gotówki, gdy wartość wykonanej usługi jest niższa niż wartość karty
  Nie przedłużamy terminu ważności karty