loading...
  MEDYCYNA ESTETYCZNA

REDERMALIZACJA - NOWY ZABIEG ANTI-AGING

Redermalizacja to innowacyjna metoda służąca prewencji starzenia się i odnowy skóry. Innowacyjne preparaty Xela Rederm® szwajcarskiej firmy Hyalual zawierają dwa składniki:

- bursztynian sodu w stężeniu 1,6%
- kwas hialuronowy w stężeniach 1,1%, 1,8% lub 0,55%.

Bursztynian sodu jest aktywnym składnikiem preparatów, reguluje biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach oraz skutecznie blokuje wolne rodniki. Dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym i stymulującym metabolizm komórek przeciwdziała niedotlenieniu i degeneracji tkanek.
Kwas hialuronowy natomiast wzmaga jego działanie dzięki przywróceniu równowagi wodnej oraz nawilża skórę i zapewnia właściwe środowisko dla aktywności fibroblastów.
Synergia tych dwóch składników koryguje przedwczesne oznaki starzenia, zapobiega przewlekłemu zapaleniu, spowalnia niszczenie endogennego białka, pomaga usunąć przebarwienia. Zabiegi redermalizacji hamują procesy starzenia skóry nie tylko poprzez jej odpowiednie nawodnienie, ale również poprzez wpływ na procesy regulujące produkcję energii w komórkach skóry.

 EFEKTY REDERMALIZACJI

młoda, zdrowa skóra
rozjaśnienie skóry
lifting
poprawiona elastyczność skóry
 skóra nawilżona
zmniejszona głębokość i długość zmarszczek
poprawiona powierzchnia i faktura skóry

 

SCHEMAT ZABIEGU

Zabieg polega na iniekcji preparatów metodą mezoterapii. Przed zabiegiem na około 30 minut nakłada się na skórę krem znieczulający, dzięki czemu sam zabieg nie jest bolesny. Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona z widocznymi podskórnymi grudkami, które zanikają w ciągu 1-3 dni. Redermalizację stosuje się na twarz, okolicę oczu, szyję, dekolt i dłonie.

 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU:

Ciąża i karmienie piersią
Choroby nowotworowe
Skłonność do blizn i zwłóknień
Alergia na którykolwiek składnik preparatu
Stany ropne i zapalne skóry