loading...
  MEDYCYNA ESTETYCZNA

To innowacyjne połączenie dwóch zabiegów  Filorga - Hydra Booster oraz  Lift Booster .  Dzięki synergicznemu zastosowaniu dwóch procedur BIO NUTRI LIFT zapewnia wielopoziomowe nawilżenie wszystkich warstw skóry i naskórka, odbudowuje strukturę skóry, poprawiając jej gęstość, wygładza powierzchowne zmarszczki oraz działa ujędrniająco i rozświetlająco. Dzięki zawartości wypełniacza ART FILLER FINE ® LINES, zapewnia długotrwały efekt liftingu, rewitalizuje skórę, stymuluje produkcję włókien kolagenu oraz elastyny oraz wygładza drobne zmarszczki.

 

 

 

 

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST BIO NUTRI LIFT?

 to zabieg dla osób z cienką, wiotką i odwodnioną skórą, która wymaga odżywienia i liftingu
 rekomenduje się również osobom z poszarzałą skórą, która wymaga regeneracji oraz rozświetlenia
 dzięki właściwościom liftingującym pomaga przywrócić młodzieńczy kontur twarzy
to również świetny zabieg  prewencyjny dla osób, które chcą opóźnić proces starzenia

 

JAK PRZEBIEGA ZABIEG BIO NUTRI LIFT?

1. Jako pierwszy zabieg w serii wykonujemy Lift Booster. Jest to połączenie dwóch preparatów

• ART FILLER FINE ® LINES - usieciowanego kwasu hialuronowego stosowanego do wypełnień zmarszczek
• NCTF ® 135HA – rewitalizującej mieszanki zawierającej wolny kwas hialuronowy i aż 59 składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry (m.in. witaminy, aminokwasy, antyoksydanty, koenzymy i minerały).

Zabieg przeprowadzany jest kaniulą, jest praktycznie niebolesny (punkty wprowadzenia kaniuli mogą być znieczulone lignocainą), trwa około 20 minut i nie pozostawia śladów na skórze. Po zabiegu można wrócić do codziennych czynności.

2. Następnie w odstępach miesięcznych wykonujemy 2 zabiegi Hydra Booster. Jest to połączenie

 M-HA18 ® - preparatu zawierającego kwas hialuronowy i glicerol, który daje bardzo głębokie nawilżenie i ujędrnienie skóry oraz zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami.
 NCTF ® 135HA – rewitalizującej mieszanki zawierającej wolny kwas hialuronowy i aż 59 składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry (m.in. witaminy, aminokwasy, antyoksydanty, koenzymy i minerały).

Zabieg najczęściej wykonuje się jak typowy zabieg mezoterapii igłowej, możliwy jest również zabieg z użyciem kaniuli. Połączenie substancji zawartych w obu produktach to unikatowy, skondensowany zastrzyk odmładzający dla skóry.

 

JAKIE SĄ WSKAZANIA POZABIEGOWE?

W dniu iniekcji preparatu i kilka dni po zabiegu nie należy korzystać z sauny, solarium, wystawiać skóry na działanie promieni UV. Powinno się unikać zarówno bardzo niskiej, jak i wysokiej temperatury.

 

CZY PO INIEKCJI BIO NUTRI LIFT MOGĄ WYSTĄPIĆ SKUTKI UBOCZNE?

Badania kliniczne dowiodły, że te preparaty zawarte w kuracji BIO NUTRI LIFT są znakomicie tolerowane przez skórę. Jednak, jak w wypadku wszystkich zabiegów polegających na przerwaniu ciągłości naskórka, mogą zdarzyć się niewielkie i krótkotrwałe działania niepożądane. Są to głównie: siniaczki i obrzęk w miejscu wstrzyknięcia. Ustępują one zwykle od 3 do 6 dni po zabiegu.

 

JAKIE SĄ PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU BIO NUTRI LIFT?

• ciąża
• cukrzyca (niewyrównana)
• stany zapalne skóry
• opryszczka
• terapia lekami obniżającymi krzepliwość skóry
• choroba nowotworowa

upominek 

W naszym gabinecie przygotowaliśmy wyjątkowe zaproszenia upominkowe, będące doskonałym pomysłem na prezent świąteczny i okazjonalny.

Chcąc podarować niebanalny prezent bliskiej osobie, możecie Państwo wybrać dowolny zabieg z naszej oferty bądź zaproszenie wartościowe, w ramach którego obdarowywana osoba sama wybierze zabiegi według własnych potrzeb.

Regulamin:

  Karta podarunkowa jest ważna 2 miesiące od daty zakupu
  W przypadku nieodwołania dzień wcześniej umówionej wizyty karta traci ważność
  Karta może być przeniesiona na inną osobę » Wybrana usługa zostanie wykonana tylko po uprzednim okazaniu karty
  Rabat na karcie naliczany jest od cen regularnych
  Nie odpowiadamy za zgubienie karty
  Nie zwracamy reszty w formie gotówki, gdy wartość wykonanej usługi jest niższa niż wartość karty
  Nie przedłużamy terminu ważności karty