loading...
  MEDYCYNA ESTETYCZNA

Jest jedną z najskuteczniejszych kuracji wybielających dostępnych obecnie na rynku. Mechanizm działania jest oparty na wykorzystaniu substancji hamujących tyrozynazę- kluczowy enzym w procesie formacji melaniny (barwnika skóry).
Cały zabieg składa się z dwóch procedur:

Maska Cosmelan 1 - maska zawierająca substancje o działaniu depigmentacyjnym. Preparat nakładany jest na skórę w gabinecie a zmywany w domu po kilku godzinach. Jest to maska koloru musztardowego i stanowi podstawę kuracji

Krem Cosmelan 2 - krem podtrzymujący efekt działania zabiegu do stosowania domowego. Gwarantuje trwałość terapii rozpoczętej w gabinecie lekarskim i pozwala na skuteczne usunięcie przebarwień. Poza tym posiada właściwości regulujące wydzielanie łoju, zamyka pory, co oznacza, że jest szczególnie polecany w terapii skóry tłustej i mieszanej, zapobiega hiperpigmentacji. Chroni skórę przed negatywnymi skutkami promieniowania ultrafioletowego w trakcie trwania terapii wybielającej.

 

WSKAZANIA DO ZABIEGU COSMELAN:

Przebarwienia
 Ostuda (przebarwienia hormonalne)
 Piegi
 Plamy starcze
 Plamy posłoneczne

upominek 

W naszym gabinecie przygotowaliśmy wyjątkowe zaproszenia upominkowe, będące doskonałym pomysłem na prezent świąteczny i okazjonalny.

Chcąc podarować niebanalny prezent bliskiej osobie, możecie Państwo wybrać dowolny zabieg z naszej oferty bądź zaproszenie wartościowe, w ramach którego obdarowywana osoba sama wybierze zabiegi według własnych potrzeb.

Regulamin:

  Karta podarunkowa jest ważna 2 miesiące od daty zakupu
  W przypadku nieodwołania dzień wcześniej umówionej wizyty karta traci ważność
  Karta może być przeniesiona na inną osobę » Wybrana usługa zostanie wykonana tylko po uprzednim okazaniu karty
  Rabat na karcie naliczany jest od cen regularnych
  Nie odpowiadamy za zgubienie karty
  Nie zwracamy reszty w formie gotówki, gdy wartość wykonanej usługi jest niższa niż wartość karty
  Nie przedłużamy terminu ważności karty