loading...
  MEDYCYNA ESTETYCZNA

Leczniczy kolagen jest od dawna znany i stosowany w medycynie klinicznej. Przyspiesza procesy regeneracji ran, ubytków w skórze oraz blizn. Działanie kolagenu jest więc nieocenione i dlatego teraz receptura tego samego kolagenu została wprowadzona i wdrożona do wykorzystywania w medycynie estetycznej. Linerase to nowoczesny preparat kolagenowy do zabiegu intensywnej terapii przeciwzmarszczkowej, terapii blizn potrądzikowych i zanikowych.

Atelokolagen typu I, zawarty w preparacie Linerase jest biowchłanialny, wykluczającym pozabiegowe reakcje alergiczne, jest biodegradowalny i biozgodny.

 

 

 

 

WSKAZANIA DO ZABIEGU

zmniejszenie oznak starzenia się skóry – wygładzanie zmarszczek
 leczenie blizn
 poprawa elastyczności i jędrności skóry
 regeneracja skóry

 

SCHEMAT ZABIEGU

Przed zabiegiem, obszar zabiegowy znieczula się kremem. Preparat jest podawany metodą iniekcji, nieco głębiej i przy mniejszej ilości wkuć niż w przypadku większości mezoterapii. Zmniejsza to uczucie dyskomfortu po zabiegu. Preparat można podać na skorę twarzy, szyi, dekoltu i dłoni.

Zaraz po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i obrzęknięta, mogą pojawić się zasinienia lub niewielkie ślady po wkłuciach, które znikają w ciągu kilku dni. Pacjent może niemal natychmiast powrócić do codziennych aktywności.

 

PRZECIWWSKAZANIA

 ciąża, okres karmienia piersią
 choroby autoimmunologiczne
 cukrzyca
 tendencje do powstawania bliznowców
 aktywne zakażenia okolicy zabiegu
 choroba nowotworowa