loading...
  LASERY I URZĄDZENIA

HIFU ULTRASKIN II

ULTRASKIN II to urządzenie nowej generacji wykorzystujące technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) – skupioną wiązkę fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu.

Technologia HIFU jest znana i stosowana w medycynie od ponad 20 lat (między innymi do leczenia raka prostaty). W medycynie estetycznej stosowana jest od kilku lat, a jej popularność wciąż rośnie.

Skoncentrowane fale ultradźwiękowe emitowane przez urządzenie przechodzą przez naskórek i kumulując się na różnych poziomach w skórze i tkance podskórnej wywołują punktowe przegrzanie do około 65 – 70 st.C. Stymuluje to naturalne procesy naprawcze, przebudowę tkanek i w ostateczności daje efekt bezoperacyjnego liftingu. Urządzenie Ultraskin II Absolute dysponuje czterema głowicami zabiegowymi oddziałującymi na głębokość 1,5; 3; 4,5; i 13 mm.

 

PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg ULTRASKIN II  jest zabiegiem nieinwazyjnym, o wyjątkowo korzystnym profilu bezpieczeństwa. Przeprowadzenie zabiegu nie wymaga znieczulenia.  Przez kilka dni po zabiegu miejsca leczone mogą być lekko obolałe lub może wystąpić niewielki obrzęk. W rzadkich przypadkach pojawiają się pojedyncze zasinienia. Objawy te ustępują zwykle po 2-3 dniach, maksymalnie po 7-14 dniach.

Pierwszy efekt zastosowania Ultraskin II może być już widoczny bezpośrednio po zabiegu ponieważ włókna kolagenowe ulęgają skróceniu. Na ostateczny rezultat czekamy 2-3 miesiące. Efekt gwarantuje już pojedynczy zabieg i utrzymuje się nawet do 2 lat. Jeżeli oczekujesz bardzo dobrych rezultatów zabieg możesz powtórzyć po 3-4 miesiącach.. Dużą zaletą zabiegu jest brak okresu rekonwalescencji ze względu na brak uszkodzeń wierzchniej warstwy skóry oraz możliwość przeprowadzenia zabiegów w okresie letnim. Do codziennych czynności można wrócić zaraz po zabiegu.

 

WSKAZANIA

 Poprawa linii żuchwy, konturowanie owalu twarzy, redukcja tzw. „chomików”,Redukcja podwójnego podbródka,
Uniesienie brwi,
Redukcja tkanki tłuszczowej dowolnej okolicy – modelowanie sylwetki,
Lifting wiotkiej skóry po dużej utracie masy ciała i po ciąży,
Napięcie i ujędrnienie brzucha, pośladków, ud, piersi, pleców, ramion, okolicy pach,
Odmłodzenie dekoltu,
Redukcja zmarszczek na czole, w okolicach oczu, ust oraz na szyi

 

PRZECIWWSKAZANIA

stan zapalny w miejscu wykonywania zabiegu,
zmiany skórne w miejscu wykonywania zabiegu,
opryszczka w miejscu wykonywania zabiegu
ciąża,
choroba nowotworowa.